Kalender med treningskamper, etc.

23. februar 2019
  • Treningskamp A-lag

    23. februar 2019  12:00 - 14:30
    Bellevue 11'er

    Se flere detaljer

25. februar 2019
26. februar 2019
  • Obos-cup J2006

    26. februar 2019  18:00 - 19:30
    Refsnesbanen 9'er

    Se flere detaljer

27. februar 2019
28. februar 2019
  • Treningskamp A-lag

    28. februar 2019  19:30 - 21:30
    Bellevue 11'er

    Se flere detaljer

1. mars 2019
  • Kretslagstrening J2005

    1. mars 2019  19:30 - 21:00
    Bellevue 11'er

    Se flere detaljer

2. mars 2019
  • SpareBank1 Guttecup

    2. mars 2019  08:00 - 3. mars 2019  19:30
    Mossehallen, Nesparken 10, 1530 Moss, Norge

    Se flere detaljer

  • Treningskamp G19

    2. mars 2019  14:30 - 16:30
    Bellevue 11'er

    Se flere detaljer

3. mars 2019
  • SpareBank1 Guttecup

    2. mars 2019  08:00 - 3. mars 2019  19:30
    Mossehallen, Nesparken 10, 1530 Moss, Norge

    Se flere detaljer

6. mars 2019
9. mars 2019
10. mars 2019
14. mars 2019
  • C-kurs, trenerkurs

    14. mars 2019  19:00 - 20:30
    Bellevue 7'er

    Kurset vil bruke 7'er banen fordelt på to økter i tidsrommet.

    Se flere detaljer

15. mars 2019
  • Treningskamp Sprint 3

    15. mars 2019  19:30 - 21:30
    Bellevue 11'er

    Se flere detaljer

16. mars 2019
  • C-kurs, trenerkurs

    16. mars 2019  11:30 - 13:00
    Bellevue 7'er

    Kurset vil bruke 7'er banen fordelt på to økter i tidsrommet.

    Se flere detaljer

  • Treningskamp A-lag

    16. mars 2019  12:00 - 14:30
    Bellevue 11'er

    Se flere detaljer

  • Trenerkurs

    16. mars 2019  14:00 - 16:30
    Bellevue 7'er

    Se flere detaljer

  • Treningskamp G19

    16. mars 2019  15:00 - 17:00
    Bellevue 11'er

    Se flere detaljer

17. mars 2019
  • Treningskamper G2006

    17. mars 2019  13:30 - 17:00
    Bellevue 11'er og 7'er

    Se flere detaljer

  • Treningskamp G2005 bredde

    17. mars 2019  17:15 - 19:30
    Bellevue 11'er

    Se flere detaljer

Ved spørsmål eller feil; Kontakt oss her.