SpareBank1 Guttecup 2019

Påmelding til SpareBank1 Guttecup 2. og 3. mars 2019

Da er påmeldingen åpnet for SpareBank1 Guttecup 2019. Reglement og info finner du HER, men det blir veldig likt de 32 foregående årene cupen har vært arrangert.

Nytt i år fra Profixio, som vi bruker til påmelding og kampoppsett, er at du som trener kan melde på flere lag i samme påmelding. Viktig at du setter inn rett trener/kontaktperson på det enkelte laget. Du kan både sette inn deg selv og en til.

Når du skal skrive inn navn på laget ditt så kommer klubbens navn opp og årsklassen. Klubbens navn skal være med, men du kan kalle laget feks Rygge Rød, Rygge 1 og Rygge 2 etc.

Vi har også gått over til KID nummer på fakturaene. Dermed er det viktig at du bruker KID ved betaling. Det finnes en løsning hvor du kan sende link med faktura til en 3. person som skal betale, feks klubbens kasserer eller lagets økonomiansvarlige.

Følg denne linken https://www.profixio.com/reg/sparebank1-guttecup-2019

Se video fra cupen: https://www.youtube.com/watch?v=QiOofv7822Q

Kontakt "> om du har spørsmål.