Klubben

Gi Grasrotandelen din til Sprint/Jeløy

Vi i Klubben på Øya ber om din støtte

Klubbens inntekter kommer fra bl.a. kontigenter, treningsavgifter, gaver og arrangementer som cuper og fotballskoler. I tillegg har vi mellom 40 og 50 sponsorer som støtter oss slik at vi kan utvikle klubben,bygge anlegg  samt sikre kvalitet i det sportslige tilbudet til alle våre medlemmer.

De siste årene har også Grasrotandelen blitt en viktig inntektskilde. Fra 2018 økte Norsk Tipping satsene for utdeling slik at en større andel av beløpet det tippes for, tilfaller klubber og foreninger.Sprint-Jeløy håper å kunne øke Grasrot-inntektene og i den forbindelse stiller vi Hos Naboen på førstkommende lørdag for å verve Grasrot-givere.Vi håper å se deg der for en hyggelig prat omkring Sprint-Jeløys planer og utvikling.Om du tipper et annet sted, f.eks på nettet, er du like velkommen til å gi ditt bidrag.

Til deg som tipper, spiller Lotto, Vikinglotto, Joker, Extra , Keno, Nabolaget eller Flax.

Vi i Klubben på Øya ber om din støtte.

Gi Grasrotandelen din til Sprint/Jeløy.

(Org nr. 971248882)

Vi er 600 jenter og gutter fra 6 til 19 år.

Takk for din støtte!